Organik Ürünler

Grünn-Oganik-Keçiboynuzu-Kreması

Organik Keçiboynuzu Kreması

Keçiboynuzu meyvesi ülkemizde doğal koşullarda organik olarak yetişir. Keçiboynuzu bağışıklık sistemini güçlendirmek yanında yüksek mineral, vitamin ve diyet diyet lifi içerdiğinden dolayı sağlıklı yaşam, performans, afrodizyak vb desteği olarak da kullanılmaktadır.

Detay 19,99₺
Grünn-Organik-Fındık-Ezmesi

Organik Fındık Ezmesi

Organik kavrulmuş iç fındık ve organik üzüm pekmezinin ezilmesi ile elde edilmektedir. Kahvaltılık olarak ve direkt tüketim için uygun, organik ve bir o kadarda besleyici bir üründür. Klasik fındık ezmelerinden faklı olarak şeker yerine besleyici organik üzüm pekmezi kullanılmıştır.

Detay 25,00₺

Grünn-Organik-Pekmezli-Krema

Organik Üzüm Pekmezli Fındık Kreması

Organik tarım esaslarına göre üretilen Ege bölgesi üzüm pekmezi ve Karadeniz fındığının geliştirilen tarif üzerine karıştırılarak üretilen ekmek üzeri sürülebilen yeni fındık kremasıdır.

Detay 24,00₺
Grünn-Organik-Dut-Pekmezi

Organik Dut Pekmezi

Duttan elde edilen pekmez türüdür. Elazığ, Adıyaman yöresinde yetişen dutlardan, yüksel ısıl işlem uygulanmadan elde edilmektedir.

Detay 20,00₺

Grünn-Organik-Bebek-Tarhanası

Organik Bebek Tarhanası

Organik buğday unu,organik taze kırmızı biber (kapya),organik soğan,organik havuç,organik süzme yoğurt,organik kuru nane,organik ısırgan otu,deniz tuzu, organik ekşi maya ,organik maydanoz katılarak fermantasyona bırakılır,daha sonra kurutma ranzalarına serilerek doğal hava sirkülasyonu ile güneş görmeden kurutulan bebek tarhanası ,değirmende öğütülüp paketlenerek satışa hazır duruma gelmektedir.

Detay 22,50₺
Grünn-Organik-Tahin

Organik Tahin

Tahin veya diğer adıyla tahan, susamın ezilerek ve çeşitli işlemlere tabi tutularak akıcı yağ gibi bir hale gelmiş şeklidir. Tahin, kahvaltılarda tek başına tüketileceği gibi unlu mamullerle ya da bal, pekmez gibi ürünlerle karıştırılıp yüksek besin değerine sahip bir tatlı olarak da tüketilebilir.

Detay 24,00₺

Grünn-Organik-Keçiboynuzu-Pekmezi

Organik Keçiboynuzu Pekmezi 380gr

Keçiboynuzu meyvesi doğada kendiliğinden yetişen organik bir meyvedir. İnsan vücudunun günlük vitamin ve mineral ihtiyacının tamamlanmasında destekleyici olarak görev alabilmektedir.

Detay 18,00₺
Grünn-Organik-Elma-Sirkesi

Organik Elma Sirkesi

Amasya ili Gümüşhacıköy ilçesi Muğullar bağlarında elde edilen organik elmalardan doğal fermantasyon yolu bekletilerek hazırlanmış,tamamen ev yapımı ortamda üretilmiştir.

Detay 24,00₺

Grünn-Organik-Üzüm-Pekmezi

Organik Üzüm Pekmezi

Üzümden elde edilen pekmez türüdür. Ege bölgesinde yetişen üzümlerden elde edilen üzümlerden, yüksel ısıl işlem uygulanmadan elde edilmektedir. Vakumlu kazanlarda üretim sırasında kullanılan düşük ısı, ürün bileşimindeki vitamin, mineral ve diğer besinsel elementlerin korunmasına yardımcı olmaktadır.

Detay 18,00₺