DermoTR Kimdir?

DERMOTR KİMDİR?


Sağlıklı Yaşamın En Yakın Temsilcisi


Eczacı en yakın sağlık danışmanıdır. Bu sloganla yola çıkan DermoTR' nin kurucusu eczacılarımız, eczacının en yakın sağlık danışmanı rolünü yerine getirebilmesi için eczacıların doğru ve ekonomik ürünleri eczanesinde bulundurabilmesi için; güvenilir ve kaliteli ürünlerin eczanelere tanıtılmasını ve hastaya ulaşmasını sağlamayı kendilerine vizyon edinmişlerdir. 2014 yılında Cotyora Bitkisel Sağlık Ürünleri olarak başlayan bu yolculukta; insanlara dünyanın sunduğu doğal ürünlerle birlikte daha sağlıklı kalmak ve hastalık sırasında yaşam kalitesinin arttırılabilmek için çalışmalara başladık.

2017 itibari ile bölgesel olmaktan çıkan firmamız; ulusalda ve küreselde her sağlık profesyoneli ile bu profesyonellere danışan her insana ulaşabilmek için isim değişikliğine gitmiş ve DermoTR ismini tercih ederek hem ulusalda hem de küreselde milli bir bilinç ve bilimsel bir sağlık kuruluşu olmayı kendine ödev edinmiştir.

Ürünlerimizin içeriğine, sağladığı faydalara ve kalitesine güveniyoruz. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyor, ürünlerimizi geliştirirken insanlığa faydalı, doğaya saygılı olmayı hedefliyoruz.
fitback-footer-logo
grunn-logo
Phytodef-logo
poblex-logo